| Xd_Norbii_1996 a întrebat:

Mă puteți ajuta? Aș vrea să am note mari la școală doar habar nu am cum!

Răspuns Câştigător
| Newbye a răspuns:

Stii...cei care zic ca trebuie sa invetzi acasa nu sunt retardatzi, dar primul pas care trebuie sa il faci este sa fi atent la ore si sa pari si tu ca iti dai interesul...chiar daca nu pari genul, crede-ma ca si eu aveam aceleasi probleme pentru ca nu paream genul care sa imi dau interesul pentru scoalawinking. Totul e sa nu mai pari asa rebel si profesorii o sa te trateze ca atare tongue.

9 răspunsuri:
| Leonard08 a răspuns:

Inteligenta nu se gaseste la colt de strada. straight face

| florin1979 a răspuns:

Invatatongue

| yonutz63991 a răspuns:

INVATA! laughing))))

| Pap_Mihaela_1998 a răspuns:

Invata...

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Invata si fa temele

| laviniaB a răspuns:

Invata.laughing

| PattyC a răspuns:

Invata inteligenta nu o cumperi din magazin.

| Fiction a răspuns:

Invata!

| Xd_Norbii_1996 explică (pentru Newbye):

Mersi chiar m-ai ajutat mult! happy