| 123lalala a întrebat:

Nu ati aflat nimic inca de rezultatele de la evaluarea nationala?

26 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Nu,desi as vrea sa le aflu cat mai repede ca sa fiu linistita

| 123lalala explică (pentru deeadeea111):

Da..acelasi lucru zic si eu

| deeadeea111 a răspuns (pentru 123lalala):

Sper sa fie cat mai bune.....mult sucees si tie:*

| FeeLGooD a răspuns:

Anul acesta s-au exagerat cu subiectele! straight facePREA USOARE

| Iuly61 a răspuns:

Inca nu...dar o sa apara maine. straight face

| Mihai11 a răspuns:

Mâine se afişează rezultatele.
Le poţi găsi pe http://www.admitereliceu.ro/

| ReusxD a răspuns:

S-au exagerat prea de tot subiectetelor, au fost foarte usoare. Sper sa iau un 10

| Mihai_Cocrita_1998 a răspuns:

Se pare ca sa descoperin o eroare in barem si s-ar putea sa pierdem puncte pentru asta.Eroare era ca te intreba si cate mere are Claudiu sau Calin in fine ceva cu C daca ai scris cate mere are ana primesti 2p si cate mere are c 3p.

| Wehrmacht a răspuns:

Din cate am auzit apar dupa 12 noaptea.Sa fie clar! "DIN CATE AM AUZIT".

Si nu inteleg ceva...ce aveti ba? Nu va convine ca a fost usor?

| LNK a răspuns (pentru FeeLGooD):

Intr-adevar.

| LNK a răspuns (pentru Wehrmacht):

Da-ti si tu seama ca cei care spun ca a fost prea usor nu sunt elevii care au dat examenul anul asta.
Logic, cine s-ar plange daca ceva ar fi in favoarea lui?

| InsertName a răspuns:

Eu zic ca nu avem de ce sa ne facem griji, au fost usoare happy

| InsertName a răspuns (pentru FeeLGooD):

Si daca erau putin mai grele: MAMAAAA, FML, PREA GRELE.-.-

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți verifica site-ul oficial, www.edu.ro
Pa, pa.

| Wehrmacht a răspuns (pentru LNK):

"S-a exagerat cu subiectele, au fost prea usoare. Sper sa iau 10"Si cei de la mine din scoala ziceau ca au fost prea usoare de parca nu era in avanatjul lor.

| 123lalala explică (pentru Mihai_Cocrita_1998):

Noroc ca am scris cate mere are fiecare happy

| 123lalala explică (pentru Wehrmacht):

Pai da " a fost pra usor!" si ce? vroiati sa fie greu?

| LNK a răspuns (pentru Wehrmacht):

A, nu, eu credeam ca zici de @FeeLGooD nu de @Atrăgător. ( "Anul acesta s-au exagerat cu subiectele! PREA USOARE")
Comentariul lui nici nu l-am observat, aparent nu e asa atrăgător. laughing

| deealove1 a răspuns:

Pai nu e in favoarea noastra, cel putin a noastra celor din Buc pentru ca o sa creasca med la licee si o sa vina aia de prin afara bucurestiului cu medii mari si pa pa locuri la liceu bun

| 123lalala explică (pentru deealove1):

Si ce? daca voi " astia din Bucuresti" ati invata de ce va temeti? adica ce are daca vine altul si iti i-a locul? bravo lui ca poate si ca a invatat!

| deealove1 a răspuns (pentru 123lalala):

Poate! La scolile de la sat in general nu e nivelul de la o scoala de la oras.
Chiar cunosc o situatie jenanta cu o fetita de la tara venit la Bucuresti cu medie de admitere zece si a intrat in madgearu. A mai trecut clasa a 10-a? Nu! A ramas repetenta si s-a transferat

| Theaxniz a răspuns (pentru deealove1):

Nu neg ce ai spus tu ca si eu am aceeasi parere...Dar daca e proasta fata cum a intrat cu media 10 ca trebuia sa ia 10 in examene si sa iei 10 in examene trebuie sa fi cat de cat destept

| LovellyAngel a răspuns (pentru LNK):

Da, a fost nesimtit de usor si ma plang, anul acesta am dat examenul. Pentru ca m-am pregatit si primesc asemenea porcarie, sa ia orice prost nota 10...

| LNK a răspuns (pentru LovellyAngel):

Cineva cu capul pe umeri.
Daca notele de la examen vor fi asemanatoare, diferenta o va face media de terminare a claselor V - VIII.
Oricum, ce note ai luat? happy

| LovellyAngel a răspuns (pentru LNK):

9,95 mate si 9, 50 romana.

| LNK a răspuns (pentru LovellyAngel):

Cam ca mine anul trecut. laughing Bravo! happy