| DDCC a întrebat:

Pentru cei care sunt pe clasa a XIIa în special:
Voi cum stați cu materiile pentru bac?
Luați meditații la vreuna? De cât timp?
Eu pentru matematică mai bun ca siteul ăsta n-aș zice că este vreun meditator mai bun.
Nu fac niciun fel de reclamă, doar voiam să vă cer și vouă părerea. Mie unul mi se pare mai degrabă inutil un meditator. Sunt între dilema de a învăța o formulă ca mai apoi să o aplic pentru testele de bac, și în final pentru bac și de a avea dorința să înțeleg de unde vin toate formulele.
Doar că timpul nu ține deloc cu mine.

Deci, voi cum sunteți?

4 răspunsuri:
| Buburuză38 a răspuns:

Super pregătită sunt, yay

| Buburuză38 a răspuns:

Ta na na

| DDCC explică (pentru Buburuză38):

Sper să fii de 10X mai pregătită decât ești acum pe când vei fi de vârsta mea. Asta dacă se poate.

| Buburuză38 a răspuns (pentru DDCC):

Glumeam, nu sunt pregătită, nu încă, mai am timp.