| ChristinneVonD a întrebat:

Rezultatele la EN 2012 se afiseaza joi seara pe internet sau am inteles prost? Daca da, pe edu.ro?

7 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Oficial se afiseaza vineri pe edu.ro si la scoli dar cel mai probabil vineri seara vor fi pe site

| ChristinneVonD explică (pentru Florentina_7104):

Stiam asta, vroiam doar sa stiu daca se afiseaza de joi seara.Multumesc oricumhappy

| Florentina_7104 a răspuns:

Cu placere. Incearca joi seara.Pe noi, anul trecut, ne-a chemat la scoala sa ne vedem rezultatele. Sper sa iei notele pe care le vrei si sa intrii la ce liceu doresti

| ChristinneVonD explică (pentru Florentina_7104):

Multumesc frumos!

| DeathIncarnate a răspuns:

Pe sit cel mai probabil le afiseaza vineri seara-sambata, iar daca vrei sa le aflii du-te la scoala ca pe sit...ai s-a cam astepti degeaba

| misterioaѕa a răspuns:

Bună,Trixie!
Rezultatele Testului Naţional vor apărea pe edu.ro în decursul zilei de vineri.
Să iei o notă mare!

| ChristinneVonD explică (pentru misterioaѕa):

Multumesc mult >big grin