| AnOnIm20202020 a întrebat:

Rogg ca intrebarea sa fie aprobata. Raspundeti rapid,aveti funda! Fie M={1, 2,3} N={2, 4,6} P={1, 3,5}. Determinati (M-N)u (invers) (M-P) P U (invers) (M-N), N- (M-P)

5 răspunsuri:
| Pufulinna a răspuns:

Scrie cumva pe profilurile noastre AJUTOARE LA TEME?batting eyelashes. Fa-le singur, TPU nu-ti rezolva tie problemele de la scoala!

| AnOnIm20202020 explică (pentru Pufulinna):

Eu stiu sa le fac, dar vreau si parerile voastre, dar daca tu nu vrei sa iti dai parerea la acest exercitiu dc te bagi? asa ca sa te afli in treaba nu?

| Pufulinna a răspuns (pentru AnOnIm20202020):

Da, uite, ma bag ca sa ma aflu in treaba! Si lasa vrajelile astea de doi bani, daca le stiai face nu mai puneai intrebarea! Si daca chiar vrei parerile altora, iti intrebi profesorul daca l-ai facut bine, ca sa fii si tu linistitbatting eyelashes

| AnOnIm20202020 explică (pentru Pufulinna):

Ce-ti pasa tie? Vrei tu repede sa iti pagi nasu unde nu-ti fierbe oala.

| Pufulinna a răspuns (pentru AnOnIm20202020):

Auzi, in primul rand nu ma ridic la nivelul tau de copila rasfatata sa fac un circ pe site ca nu stii tu sa iti faci tema. Daca te dai tot asa cu gura mare, citeste regulamentul TPU care spune clar ca acest site nu rezolva temele! Si care e problema ta daca ma bag? raised eyebrows.Ma bag unde vreau eu, si imi dau cu parerea oriunde, dar nu mai are rost sa vorbesc cu tine ca e clar ca n-ai mai mult de 12 ani, si incerci si tu sa te dai mare si tare, dar citeste mai intai regulamentul, dupa aia tot scrie pe aici ca sa te afli in treaba!