HepHap
| HepHap a întrebat:

Sa spunem ca se intampla sa dati, pe TPU, un raspuns prost (de bubuie), si alti 10 utilizatori dau un raspuns corect, ce faceti?

1. Va reeditati raspunsul si dati raspunsul corect.
2. Reveniti si va recunoasteti greseala, dar nu editati raspunsul initial.
3. Reveniti si faceti scandal, doar ceilalti 10 sunt toti prosti.
4. Reveniti, nu mai completati nimic, dar le dati stupizi tuturor celorlalti.
5. Va faceti ca ploua si ca nu ati mai revenit niciodata la intrebarea respectiva.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revin, le recunosc greselile celorlaltor ciumpalaci, fac scandal, doar iei e neste prosti, le dau stupid de pe toate cele 14 conturi din dotare si il oblig, pe ala care a postat intrebarea, sa-mi dea fundoaca.

33 răspunsuri:
| kytyna a răspuns:

Varianta 5laughing

| happyorsad a răspuns:

2. Reveniti si va recunoasteti greseala, dar nu editati raspunsul initial.

| rraluca a răspuns:

Ma fac ca ploua, la ce bun sa mai editez raspunsul sau sa jignesc alte persoane mai ales dupa ce acel raspuns a fost vazut de 10 sau mai multe persoane? ma fac ca ploua si incerc sa nu mai fac asemenea greseli tongue