| DeeaSakura a întrebat:

Sall!:d sunt presedinte p scoala si as vrea daca se poate cat mai multe propuneri pentru concursuri de la scoala adica niste activitati extrascolare cum ar fi ceva concurs de cultura generala ceva din astea big grin as cat mai multe idei mersi ff mult anticipat happy

8 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Concurs de f*tut.

| Biia14 a răspuns:

Buna! Cerc de lectura,trupa de teatru/muzica/dans,cerc de caritate,ecologie, echipa de volei/basket/fotbal/handbal, redactori pentru revista scolii. Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin. Funda?:*

| alexralu34 a răspuns:

Pai poti organiza cercuri sau cluburi de teatru,muzica, dans, pictura sport etc. poti organiza concursuri din mai multe materi sau domeni ca matematica si dansul; poti face o revista a scolii cu tot ce e interesant

| DeeaSakura explică (pentru iEmonel):

Draga IEmonel eu presupun ca nu am pus o intrebare atat d stupida raised eyebrows oricum nici nu trebuiesti bagate in seama asemenea specimene ca tine silly cred ca ti-am dat prea multa atentie pa pa

| DeeaSakura explică (pentru DeeaSakura):

Trebuesc*

| iEmonel a răspuns (pentru DeeaSakura):

Prea multa atentie imi dai cand nu imi mai lasi p*** in pace cu toate ca te rog asta. Atunci sa zici ca mi-ai dat prea multa atentie.
Eu doar ti-am raspuns la intrebare asa cum ma duce pe mine capul. Ca sunt prost e problema mea.

| DeeaSakura explică (pentru iEmonel):

Imi dai impresia ca ai un singur neuron dar si ala defect oh go on

| iEmonel a răspuns:

Si cu un singur neuron [ care si ala e defect ] am miliarde de spermatozoizi. Ironic, nu?
Acum revenim la acel singur neuron defect care e mai breaza ca toti ai tai la un loc. Deci, neuronul acesta al meu ma face sa scot pe gura [ sa scriu in momentul de fata ] anumite chestii ce voi nu sunteti capabili sa le intelegeti nici dupa ce auziti [ cititi ] de 7 ori.