| xXDianaAlexandraXx a întrebat:

Deci trec in clasa a V-a Si am auzit ca face tehnologie thinking
Imi puteti spune ce se face la acea ora? Sunt curioasa

Fundooi Urias. =]

Răspuns Câştigător
| Pinkfest a răspuns:

Tehnologiethinking Hm. Asta a fost de mult.dar iti spun ce mi-a dat mie sa fac nebuna de profa`. Ne-o pus sa facem case din zapada artificiala, sa desenam interioru casei noastre...tot felu de tampenii de genu. Fara nici un sens.dar na, ce nu faci pentru note^_^. Multa bafta! happy

| xXDianaAlexandraXx explică (pentru Pinkfest):

Uuu. Tare daca imi da si mie sa fac ce ti-a dat si tie pentru ca mie imi place mult desenulwinking. =]

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Pai nu faci mare lucru, nu te face mai inteligenta.Tin minte ca am fost de cateva ori si la olimpiada la acest obiect.E o aiureala totala, sunt mai importante romana.matematica,engleza,biologia,geografia si altele.Bafta!

| xBya a răspuns:

Un mare si slinos rahat. Nimic interesant, te invata chestii pe care sigur le stii deja, plictiseala, cel mai probabil. O sa ai inca o ora pe saptamana in care o sa te gandesti la patul tau calduros. Atata tot.

| SATIR a răspuns:

La tehnologie, te invata aiureli, despre cum se fabrica anumite lucruri, te invata sa faci tu anumite lucruri. te invata din ce sunt anumite lucruri etc. funda puppy dog eyes?

| boogbv a răspuns:

La tehnologie se invata chestii practice, probleme din mediu, din societate, electronica, tehnologie, si in clasa a-8 a despre un loc de munca.

| TheAxeEffecT a răspuns:

Tehnologie? Pfoa NU te învaţă mare lucru cum se construiesc chestii din ce sunt făcute şi multe altele vă mai dă din când în când un referat funda?