| anonima01 a întrebat:

In saptamana altfel se pun absente? Ca nu am chef sa merg la scoala toata saptamana.

10 răspunsuri:
| Geo_CaTa_1998 a răspuns:

Depinde, doar daca te cheama profesorii la activitati atunci trebuie sa vii daca nu, bafta cu somnul acasa laughing

| andyx11 a răspuns:

Da se pun, si o singura absenta =-1 la purtare.
Dar daca chiar nu poti merge, trebuie sa anunti dirigintele, pentru a le spune profesorilor din acea zi, sa nu iti puna absenta.

| anonima01 explică (pentru Geo_CaTa_1998):

Pai asta-i faza ca ma cheama, mersi pentru urarea cu somnu, bine ar fi sa pot si sa o fac. laughing

| anonima01 explică (pentru andyx11):

Tu vorbesti serios? O singura absenta si se scade un punct la purtare? Ce saptamana altfel o sa mai avem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sigur că se pun absenţe.
Mergi la şcoală, dacă nu vrei absenţe.
Te pup!

| LNK a răspuns (pentru andyx11):

Un punct in minus pentru o singura absenta?
Du-te ba.
Militarie trebuie sa fie la scoala/liceul unde inveti tu. laughing

| Alexandra58 a răspuns:

Da se pun!

| andyx11 a răspuns (pentru anonima01):

Serios,nu este gluma, ne-au spus si directorii asta!

| andyx11 a răspuns (pentru LNK):

Tu esti retardata?

| LNK a răspuns (pentru andyx11):

Bai oligofrenule, scoate-ti capul din cur si dati un glont.winking