| mihaimihail2 a întrebat:

A urmat cineva cursurile Facultății de Teologie Ortodoxă din București? E greu, sunt exigenți profesorii? Care e nivelul la muzică, pentru că eu nu prea am ureche muzicală? Se poate face în paralel? Eu aș vrea să mă înscriu și la ASE București

5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Te poti inscrie la arta sacra si inveti sa pictezi, acolo nu ai nevoie de ureche muzicala

| christine99 a răspuns:

Intre ASE Bucuresti si Facultatea de Teologie este o diferenta mare. Decide-te daca vrei sa fii o persoana total spirituala sau una materialista. Nu prea ar avea sens sa le faci pe amandoua. Succes!

| mihaimihail2 explică:

Mă interesează DOAR Teologie Pastorală și strict păreri ale celor care cunosc mediul academic de acolo. De asemenea, hotărârea mea de a urma și cursurile ASE este definitivă și chiar îmi doresc să fac asta

| christine99 a răspuns:

De asta nu ma duc la biserica laughing

| mihaimihail2 explică (pentru christine99):

Nu am înțeles care e motivul, dar nu văd nimic în neregulă în a avea 2 pasiuni și cred că asta nu mă califică automat drept materialist. Din contră, dacă mai cunoaște, cred că ai avea altă părere.