| Curiosul999 a întrebat:

Salut abia ce am aflat că stra bunici mei au fost ruși asta înseamnă că eu ce sunt? Un hibrid? Apropo de ce ai mei mi-au spus abia acum?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Contează ce simți tu.

| johnnny123 a răspuns:

Te-ai născut în România, vorbești limba română, ai cetățenie română, deci ești român. Ce relevanță are că unul dintre cei 8 străbunici ai tăi a fost rus?

Dacă mergi suficient de mult în urmă, fiecare om are origini de prin toate colțurile pământului. Populațiile se deplasează și se amestecă, nu sunt izolate cu ziduri unele de altele. Toți suntem "hibrizi".

| sabin89 a răspuns:

Ești Pro-rus