| Mihai1555 a întrebat:

Salut..am o profesoara de romana respectiv diriginta care e dusa rau..eu si multi colegi aveam 2 note la ea iar altu aveau doar o nota si la cei cu o nota a luat ea nota de la teza + un punct si le-a mai pus o nota sa faca 2 ..asa a facut si la cei cu 2 note dar nu la toti (inclusiv eu) ca sa faca 3 note si nu e corect.e o diriginta de tot rahatul m-am saturat de ea. face asa de multe diferente..si nu sunt singurul care observa asta.ce pot face. daca ma duc la directoare poate o cearta etc dar dupa sunt sigur ca se razbuna pe mine si ma lasa corijent laughing si mai sunt si a 12-ea..nu imi permit.

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate a ta dirigintă este puţin ciubucară şi percepe anumite daruri de la părinţii respectivilor colegi.Ce zici? S-ar putea să am dreptate.

| Mihai1555 explică (pentru onasis1961):

Exclus..nu are rost sa mai dau motive dar sunt sigur ca nu asta e motivul..este ea redusa mintal.