| gazaru a întrebat:

Salut.Am ramas corigent la fizica si as vrea sa stiu si eu daca se poate ce texte/examene sau ce ne da la corigenta sau un model ceva? ..Si cand se da?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Constantin_Ududec_1998 a răspuns:

Acum suporti consecintele. Vii in vara si dai corigenta (in caz ca nu promovezi, mai ai o sansa ). In loc sa te bucuri si tu de vara, stai si invata fizicawinking. Testul va avea la baza toata materia anului respectivwinking!

Răspuns utilizator avertizat
| gazaru explică (pentru Gass93sv):

Bo$$ eu vreau doar sa stiu macar ceva despre corigenta adica materia si vreau timpul..cand se da...am inteles ca la inceputul lui septembrie habar n-am