| pasha17 a întrebat:

Am si eu o intrebare daca nu profesorul nu imi incheie media pe semestrul 2 ce se intampla? Mentionez ca sunt la liceu clasa 9.

9 răspunsuri:
| pasha17 explică:

Dragut raspuns da nu ma ajuta cu nimic.

| umbro a răspuns:

Nu vreau sa te mint dar ramai corigent ( corectati-ma daca gresesc tongue )si automat ti se va scadea nota la purtare din cauza absentelor la aceea materie

| annmarie a răspuns:

Ramai corijenta

| Addah a răspuns (pentru pasha17):

Si eu sunt curioasa, sunt cam in aceeasi situaie. Cred ca ramai corigent la materia respectiva.

| Emil_1140 a răspuns:

Iti poatea incheia in toamna, asta inseamna ca te prezinti in toamna sa iti dea nota, sau sa iti incheie media direct daca ai note! Salut si bafta, sper sa nu se ajunga la neincheierea mediei!

| pasha17 explică (pentru umbro):

Am lipsit de 2 ori de la ea..am media 9 pe primul semestru dar nu mi-o incheie pe a semestrul 2 intelegi? :S

| pasha17 explică (pentru Emil_1140):

Poi eu i-am spus sa mi-o incheie ca am 4 note dar vad ca la toti la incheiat mie nu.sad

| Emil_1140 a răspuns:

Roagal frumos spune-i ca ai lipsit ca ti-a fost rau, ca nu se mai intampla, etc, pana la urma trebuie sa ti-o incheie ca ai nota 9 deci nu esti un elev "rau" asa ca hai CAPU SUS SI DU-TE SI ROAGA-TE DE EL SA VEZI CA SE REZOLVA!

| RM a răspuns:

Cum sa nu-ti incheie media daca ai lipsit de 2 ori de la ora? Si mai ales ca ai 4 note. In cazul in care nu ti-o incheie eu zic sa ii faci reclamatie la director.