| llukyy a întrebat:

Salut! Am terminat clasa a 10-a pe profilul mate-info si doresc sa ma transfer la profilul stiinte ale naturii. Se vor da diferente in cazul in care in clasa a 10-a am avut acelasi numar de ore de chimie, fizica si biologie ca stiinte si cand in a 11-a stiinte ale naturii vor avea mai multe?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Binineinteles ca se vor da exemenele de diferenta, fiind doua profile total opuse, la obiectele care nu le-ai facut deloc.

| llukyy explică (pentru Violleta2022):

Lasa-ti-o asa, doamna