| onematurus a întrebat:

Salut! Anul asta as vrea sa ma mut la unul dintre următoarele licee: Gheorghe Asachi și Tehnic Media din București pe profilul de Multimedia. E cineva de acolo care îmi poate da mai multe informații? Ce părere aveți despre ele și pe care mi-ați recomanda dintre cele 2?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ambele sunt slabe (ultimul e praștie, ce mai...) așa că dacă e pe recomandate: alege altceva

(dacă ai față de liceu de măcar 8-9)

| onematurus explică (pentru sierra1):

Sunt pasionat de videografie, editat și tot ce tine de domeniul asta, iar liceurile astea sunt singurele pe care le am găsit cu profil care mi ar plăcea. Nu sunt din București, de aceea întrebambig grin