| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa invat c/c++. Exista vreun curs de informatica in Iasi, care sa merite banii? Adica sa nu il fac degeaba, ci chiar sa invat ceva. Funda happy

6 răspunsuri:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Pentru asa ceva trebuie sa mergi in orase ma idezvoltate sau in capitala sau baia mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru XxAnonimuXx):

Dude, cate orase mai dezvlotate decat Iasi sunt in Romania?

| XxAnonimuXx a răspuns (pentru anonim_4396):

Multe laughing))))Bucuresti cel ma idezvoltat laughing oricum bafta

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Iaca na si tu, de zici ca baia mare e metropola lui peste. Iasul e al doile centru universitar dupa Bucuresti in tara

| XxAnonimuXx a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pe mine ma cheama Ionut si nu vreau sa ma insult laughing)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cursuri gasesti pe net cate vrei in Iasi, sa fie si bune de ceva asta nu stiu sa iti spun, asa ca iti recomand sa inveti singur, ritmul de invatare va fi mai slabut dar macar stii ca nu arunci banii