| EstiIncompetent a întrebat:

Astazi ne-au venit rezultatele la simularea la romana si la matematica la clasa a 8-a.
La romana am luat 9, 20 iar la mate 8.30. Treaba e ca eu ma asteptam la putin mai mult...
Si acum sunt putin dezamagit.

Oricum macar de-acum stiu ca la vara nu o sa mai dau la nimeni sa-mi pierd timpul pentru ei... sau... altele.
Ma rog, deci ajutati-ma sa trec putin peste asta big grin

5 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Sa treci peste ce? Oioioi, este doar simularea, dupa cum ai vazut, abia au trecut-o unii. Asa ca multumeste-te cu atat cat ai primit, pentru ca cel putin nu esti in situatia celorlalti. Asta-i un obicei prost al omenirii de a dori mai mult decat au si de a nu fi niciodata multumiti. Frate, pentru 8-ul ala la mate, altii lupta nu stiu cat. laughing So, stay chill!

| raluk27 a răspuns:

Cata modestie!

| SimonaCristina a răspuns:

La ''nesimulare'' laughing o sa iei mai mult, stai linistit, 8, 9, 10 sunt notele cele mai bune.

| Rose123 a răspuns:

Hey! Si eu sunt tot clasa a8-a si mi s-a intamplat cam la fel...la romana am luat 9, 50 si la mate 7, 35. Problema mea este cu timpul(mai ales la mate). Daca as fi avut 10 -15 min in plus, lucrurile ar fi stat total diferit! laughing Dar hey! De ce regretam atat? Sincer si eu am fost putin dezamagita, dar pana la urma e doar o SIMULARE, nu un examen adevarat. Notele astea nu conteaza. Pentru ce sa plang pentru laptele varsat? Probabil ca exista si alte feluri(mai placute) de a pierde timpul. laughing Mai bine sa folosim lunile ramas pentru a schimba ceva! Lucreaza mai mult, iar notele de la examen vor fi cu siguranta mai bune. Cel putin eu pe asta imi canalizez energia si timpul. Bafta!

| Daniel2332 a răspuns:

Esti dezamagit de notele alea? EO LAS UCIDE PE BASESCU PENTRU UN 5 LA MATE laughing