| ncozmin a întrebat:

Ce materii se fac la facultatea de matematica si informatica din cadrul facultatii de stiinte exacte? (poate nu m-am exprimat prea corect, nu ma pricep prea bine)
Un link daca se poate, dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Cluj e cam așa: http://www.cs.ubbcluj.ro/files/curricula/2011/planinv/103r2011.htm

Eu am studiat la Oradea. Informatică (2006-2009) și apoi master Matematică Aplicată în Informatică. Cred că materiile se aseamănă, deși la fiecare universitate vei găsi ceva diferit. :)

La ce universitate ești?

4 răspunsuri:
| ncozmin explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt, vreau sa ma inscriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ncozmin):

Dar zi-ne unde vrei să te înscrii. Tot ce-i posibil să găsim pe site-ul universității ceea ce cauți.

| ncozmin explică (pentru anonim_4396):

Nu mai am nevoie, multam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ncozmin):

Cu plăcere. Mulțumesc pentru fundă. happy