| ABCD122 a întrebat:

Credeți ca media 9, 54 este suficientă pentru a intra la buget la UAIC la Facultatea de Drept? Aștept cu mari emoții rezultatele și nu știu ce sa cred.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti in poză? Ce varsta ai?

| ClatitaCuMiere a răspuns:

Cred ca da.

| ABCD122 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu, este Adele.

| Catrice a răspuns:

Sa zicem ca nu, sa speram ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| AlexSiPunct a răspuns:

Anul asta mediile de 9.5 in bac sunt cam mici pentru facultatile serioase. nu stiu cum e la UAIC, dar daca e concurenta mare, nu mi-as face sperante.

| ABCD122 explică (pentru AlexSiPunct):

In bac am media 9, 86, dar la UAIC se ia in considerare și media claselor 9-12... Deci îmi iese media 9, 54 și nu mai știu ce sa cred... Sper ca măcar la taxa o sa intru.