| onetwothree a întrebat:

dau funda
La inscrierea pentru facultate trebuie sa merg personal sau se poate daca merge si un parinte? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca poti trimite un parinte, daca ai facuta procura la notar prin care il delegi, il imputernicesti sa faca documentatia in locul tau.

6 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Trebuie sa mergi personal, semnatura ta trebuie sa fie pe acte nu a parintilor! happy

| rutanklan a răspuns:

Hanahahahhahahaahhahahahaaa! Lenea e cea mai tare!

| dianna92 a răspuns:

Trebuie sa mergi personal deoarece trebuie sa semnezi pe foaia de inscriere. Tu te inscrii la facultate, nu mama sau tatal tau. Astfel au nevoie de tine ca sa semnezi documentele.

| onetwothree explică (pentru rutanklan):

Nu e vorba de lene happy

| JosephStalin a răspuns:

Auzi părinte laughing
cum dracu ai luat bacu' că habar n-ai de nimic

| onetwothree explică (pentru JosephStalin):

In primul rand, nu sunt o enciclopedie sa stiu absolut tot. Am luat bacul fiindca am invatat, si am fost capabila sa trec de acest examen. Daca am pus o simpla intrebare nu inseamna ca nu am cultura generala, e doar un simplu lucru pe care nu l-am stiut. Sunt sigura ca si tu nu stii toate raspunsurile la intrebari. Asa ca te rog, nu mai te baga '"ca musca-n lapte"