| razvan1558 a întrebat:

Este cineva din Iasi la liceul economic 1? Vreau sa stiu daca este obligatorie camasa alba ca asa am auzit, vreau sa merg acolo din toamna!

3 răspunsuri:
| Beatriceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Dupa cum ai pus intrebarea, as intelege ca iti alegi liceul in functie de tinuta.Nu am auzit pe cineva care sa fi murit din cauza ca a purtat camasa alba la liceu.

| cosminandrei96 a răspuns:

Se poarta teoretic, mai ales pe cei de a 9a o sa-i puna sa vina asa, Dar stai linistit. nimeni nu vine mai mult de un semestru imbracat asa. Asta ti-o zic de cum tin Eu minte ca era. daca s-o fi schimbat ceva..nu stiu.
Mult succes!

Ce medie de admitere ai?

| razvan1558 explică (pentru Beatriceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee):

Eu oricum acolo merg, nu stiu de unde ai tras tu concluzia ca imi aleg liceul dupa tinuta