| Onutsu a întrebat:

Inca putin pana la proba scrisa la matematica..am nevoie doar de 5! Atat... ajutati-ma! am nevoie de sfaturi! si ajutor.sunt tare ingrijorat, la celelalte materii ma descurc foarte bine, dar matematica....multumesc.

7 răspunsuri:
| Fast92 a răspuns:

Pai ca sa iei 5 trebuie sa faci prima parte full si corect si putin din partea a 2...si eu dau miercuri la mate crying sper sa fie bine.

| Onutsu explică (pentru Fast92):

Partea I e mai grea decat II si III....la II si III ai doar cateva lectii...pe cand partea I ai o groaza de formule de invatat

| Fast92 a răspuns (pentru Onutsu):

Nuah ce sa zic.mi se pare mai grea partea a 2 mai ales polinoamele si la partea a 3 execitiile alea care incep ca un S cv de genu...Ce sa zic multa bafta, la romana ai facut cv azi?

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

\dancing caaaaaaaalm. succes thinking si nu stiu ce sa zic x_X

| Onutsu explică (pentru Fast92):

Aproape tot.7 pag.

| LNK a răspuns:

Cel mai rau inaintea unui examen e sa te stresezi, pentru ca ai impresia ca uiti tot si nu mai stii nimic.
Ai sa vezi ca atunci cand esti in fata subiectului nu ti se va mai parea asa greu.
Pana la proba la mate mai poti rasfoi putin caietul, ca sa iti reimprospatezi memoria. ( Asta in cazul in care esti ca mine, cel mai bine inveti in ultimele 2-3 zile. laughing )
Succes! happy

| Onutsu explică (pentru LNK):

Chestia este ca, tot anul m-am axat pe romana si biologie, la care ma descurc foarte bine! matematica am stiut sigur ca nu o voi pricepe si ca nu pot invata la toate 3. dar mna, Dzeu iti da un deget si tu ii iei toata mana.mersi! sper.