| Bossdeanonim12 a întrebat:

Salut! M am inscris la facultate pe afaceri internationale, are cineva idee ce ore se fac? ce materii? care sunt cursurile? MUlumesc!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica ne spui ca te ai inscris la o facultate la care habar nu ai ce se face?

| dullcat a răspuns:

Buna.Ar fi trebuit sa te interesezi despre asta inainte de a te inscrie.Gasesti orarul si programa pe site.Succes.

| Bossdeanonim12 explică (pentru suntserios):

Exact...

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Bossdeanonim12):

Asa cum ai obtinut informatiile depre admitere pe site ul facultatii sigur gasesti informatii si despre ce vei studia.

| Bossdeanonim12 explică (pentru suntserios):

Am gasit intr-un final..., tarziu, ai idee daca ma pot muta? tot in aceeasi universitate...

| johnnny123 a răspuns (pentru Bossdeanonim12):

Vrei să te muți de la un profil despre care nu știi nimic la alt profil despre care nu știi nimic?

| Bossdeanonim12 explică (pentru johnnny123):

Da, se poate?

| johnnny123 a răspuns (pentru Bossdeanonim12):

Se poate, numai să nu te muți la Facultatea de Sarcasm, pentru că se pare că ești incapabil să-l înțelegi.

| LaviniuA a răspuns:

Bossule o sa afli dupa ce incepi cursurile. Dar cum de ai nimerit acolo apropo? Te gandeai sa faci afaceri prin Frantia, Anglia si nu stiai cum?
Nu e pe siteul facultatii vreun orar, pentru anii trecuti? Cauta si tu pe google: orar+nume facultate+2022 sau alt an.