| BuGsstormbunny a întrebat:

Salut! Oare de ce multa lume zice ca Facultatea de Instalatii de la UTCN Cluj e slaba?

3 răspunsuri:
| PaulMorphy a răspuns:

Unii sunt anul 3 si zic ca trece gaz prin calorifer

| BuGsstormbunny explică (pentru PaulMorphy):

Da, dar nu toti studentii sunt asa. Sunt care vor sa invete si chiar devin ingineri buni. Corect? Eu cred ca asemenea lucruri se intampla si la alte facultati.

| PaulMorphy a răspuns (pentru BuGsstormbunny):

Da,dar nu la acelasi nivel si nu in acelasi numar, mare parte dintre studentii inscrisi sunt persoane care au medii mici la bac si nu au unde sa mearga dar vor o facultate
O spun clar, de vina nu e facultatea in sine pentru aceasta reputatie ci studentii