| Curiosul999 a întrebat:

Salut palul umed se mai usucă? E adevărat că 7 ani rămâne umed?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Se usucă.

Văd că începi să pui întrebări de genul userului @Maggie

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar creierul tau mai creste? Sau va ramane asa pentru totdeauna?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Sunt oameni care au avut inundatii si incearca sa salveze cate ceva.

| Curiosul999 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Păi fix de asta și intrebam am auzit de inundații și că oamenii încearcă să salveze ce mai pot salva (aici la mobilă mă refer ) și cum mobila e făcută din pal...și cineva a spus că degeaba incerca sa salveze că umezeala rămâne 7 ani in palul umed

| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu daca 7 ani dar umezeala va fi destul de mult timp.