| Beky95 a întrebat:

Salut si respect fratilor, am si eu nevoie de cineva care sa imi zica pe ce site se posteaza subiectele la bac atunci cand esti in timpul examenului, multumesc cel mai bun raspuns primeste funda! happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Subiectul + Baremul se vor posta pe site-ul oficial, în ziua examenelor, DUPĂ ora 15 :
http://subiecte2015.edu.ro/2015/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| kyttu a răspuns:

Din câte ştiu eu, nu se postează nicăieri şi nici cei care păresesc mai repede sale nu pot lua subioectele pentru a se evita copiatul.

| Beky95 explică (pentru kyttu):

Se da subiectele pe net la 1 ora de la inceperea testelor, fara rezultate
, ma intereseaza doar subiectele.