| danxd13 a întrebat:

Am avut o discutie cu cineva despre viitor si am vorbit despre posibilele cariere... insa eu nu m-am gandit la ce o sa fac dupa ce termin liceul(liceu teoretic urmez profil real:matematica-informatica) si as dori sa stiu ce fel de facultate as putea urma?
Am uitat sa mentionez ca sunt o fire dinamica si ma plictisesc repede deci ceva gen drept sau doctorat exclus...

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danxd13 explică (pentru Barbu_Andrei_1992):

Este o idee buna in eu vr ceva serios...imi place distractia dar cu "masura"...

Răspuns utilizator avertizat
| bonnielass a răspuns:

Cred ca tot tu vei afla singur pana la urma ce facultate vrei sa urmezi, insa ce pot sa iti zic este ca si eu am fost la liceu cu profil de mate-info, iar acum urmez istoria, deci ai o gramada de posibilitati.
poate te-ar interesa management/marketing, unde va trebui sa te ocupi de diverse aspecte (evenimente, brosuri, reclame etc).