| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor. la Evaluarea Nationala la matematica la punctul 3 de la subiectul II, atunci cand am facut acel tabel pentru gasirea coordonatelor punctelor :
x | 0 | 3 pe 2
________
f(x) | 3 | 0
intre coloanele astea am tras linie cu creionul (asa cuma m incercat sa ilustrez mai sus), pentru ca intotdeauna am facut asa la clasa.
intrebarea mea este : se poate considera semn si sa-mi anuleze lucrarea?
va rog frumos ajutati-ma, sunt disperata, nici azi noapte nu am putut dormi din cauza lucrului acesta.
multumesc anticipat!
funda!

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Nu cred, asa faci tu, asa ai fost obisnuita.Eu de exemplu am atins binisor cu pixul coltul foii de examen, dar na a fost doar o greseala.Succes la note!happy

3 răspunsuri:
| anapatras a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Multumesc de raspuns!
am fost super speriata, azi noapte nici macar nu am inchis un ochi din cauza chestiei asteia. eram sigura ca imi va fi anulata lucrarea. x_x
succes si tie la note!
apropo, cam cat crezi ca iei? big grin

| măcheamăăăî a răspuns (pentru anapatras):

Un 9, pe acolo ca m-am uitat pe barem si am facut aproape tot bine, in afara de punctul c de la ultima problema.Tu cat zici ca iei?

| anapatras a răspuns (pentru măcheamăăăî):

La fel si eu. laughing