| Stefan927 a întrebat:

Salut TPU. Am niște probleme cu coloana, am 14 ani, din septembrie incep la un liceul tehnologic cu specializare in turism si alimentație. Eu am o hernie de disc l5 si probleme la nervul sciatic din cauza herniei, daca ma aplec jos intr-o parte, ma doare tare pe nervul sciatic, mai am si o scolioză, care incepe sa ma doara rau, daca stau pe scaun mai mult de 3-4 ore, sau daca stau in picioare. Este posibil daca ma duc la neurologie, sa fac rost de o adeverință cum ca nu sunt apt pentru orele de practică? O sa mai primesc acea bursa tehnologica?

4 răspunsuri:
| ioanaparvulescu05 a răspuns:

Ești din Brăila? Și eu sunt pe turism

| Stefan927 explică (pentru ioanaparvulescu05):

Nu. Din Hunedoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medicul tău de familie împreună cu părinți tăi.

| Lubeniță38900 a răspuns:

Mergi la medicul de familie, și da primești bursa tehnologică