| Neymar123321 a întrebat:

Salut TPU! Ce inseamna daca un profesor mi-a făcut referat? Mi se poate tăia bursa din cauza asta? Țin sa notez ca e primul meu referat

5 răspunsuri:
| Anonimboy111 a răspuns:

Da! iti scade nota la purtare in cel mai mic caz si cand ai nota scazuta la purtare pe o luna nu mai primesti bursa, in cel mai rau caz esti exmatriculat, raspunsul ramane la ei bazat pe faptele tale

| tarmenie505a a răspuns:

La 3 referate poți fi exmatriculat, la 1 maxim scăderea notei la purtare!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca doar bursa vrei de la școală degeaba te duci. In loc sa inveti tu ce faci tragi chiulul?

| ReddY25 a răspuns:

Da,din păcate

| Violleta2022 a răspuns:

Da, ti se va taia bursa din cauza ca ti se va scade nota la purtare, neavand importanta ca este primul referat, ci de faptul ca ai facutceva grav si ti se va lua premiul oferit numai copiilor buni si cuminti.