| Comi2001 a întrebat:

ce medie generala va iesit in clasele 5, 6,7,8?

Răspuns Câştigător
| BubblessKid a răspuns:

A V a - 10
a VI a - 9.90
A VII a - 9
a VII a - 9.15

17 răspunsuri:
| alinanicoleta99 a răspuns:

Buna! clasa a5:9,90 la fel si in clasa a 6a iar in a7a 10 laughing big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare destept mai esti si tu...
Sa inteleg ca la cei 14-15 ani ai tai esti deja adult?
Esti atat de superior incat iti poti bate joc de cine vrei tu?

| 00SweetTweety00 a răspuns:

9,67 big grin big hug

| Dariusuu a răspuns:

8 și ceva.

| Maddaaaaaa a răspuns:

Fratello ce te iriti in halul asta, am mai dat peste cateva raspunsuri inteligente de-ale tale si am ramas socata, baiatul doar a intrebat nu ti-a luat gatul. Daca nu esti in stare sa raspunzi dc dracu comentezi aiurea?

| Maddaaaaaa a răspuns:

Clasa a 5a : 9, 93
a 6a: 9, 73
a 7a: 9, 67
a 8a : 9, 72
Iar in total pe cei 4 ani 9, 75 big grin

| Johnni3Walk3r a răspuns:

Mi-a iesit undeva intre 9, 50 si 10 in orice caz ca nu mai stiu exact!big grin

| Miruna79 a răspuns:

10..in toti patrubig grin

| 123lalala a răspuns:

9.60 big grin ...nu ii baga in seama pe cei ce comenteaza aiureawinking

| XsupermenX a răspuns:

9,99 big grin

| Pyon a răspuns:

9, 48 happy

| drhotzu a răspuns:

Nu prea mai tin minte ce s-a intamplat acum mai bine de 15 ani rolling on the floor
dar daca imi amintesc bine pentru 5-8 am avunt undeva la 8, 50-8, 70... peste 8, 5 oricum...

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru Miruna79):

WOW! Esti o "genie"! happy

| MariiMelon a răspuns:

Pe clasa a cincea 9, 82 pe a sasea : 9, 70 pe a saptea 9 56 si pe a opta 9, 72. Si media lor : 9, 70.

| Bya28 a răspuns:

9.91

| Miruna79 a răspuns (pentru BlackChocolate1):

blushing nu chiar:-J laughing))) dar imi place scoala..de asta!tongue

| LNK a răspuns:

9.75 media pe cei 4 ani de gimnaziu.