| bogdanionut9898 a întrebat:

ce parere aveti de specializarea kinetoterapie, o vedeti ca pe o specializare de viitor?

5 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Salut, de chinetoterapeuti va fi nevoie si in viitor. Depinde daca vrei sa iti deschizi ceva sau sa lucrezi intr-o institutie de profil. Am o prietena care castiga ok din asta.

| BlueDark a răspuns:

Am un prieten care in tara lua un salariu de 3000 de lei(bataie de joc), iar in exterior ia acum 4000 de euro/luna.
Depinde unde practici meseriawinking

| bogdanionut9898 explică (pentru BlueDark):

Multumesc frumos pentru informatie.

| bogdanionut9898 explică (pentru catablondu):

Ai idee cam in jurul carei sume e salariul ei? Cred ca depinde si de orasul in care practici meseria.

| BlueDark a răspuns (pentru bogdanionut9898):

Cu placere