| William a întrebat:

ce pot face sa scap de ora de sport? Adica sa o scot din orar sa nu o mai fac deoc. Eu pana acum am chiulit dar s-a suparat profu pe mine si mi-a pus absenta, nu pot sa aduc nici scutire pe tot anul ca nu am nicio boala. Ce as putea sa fac? Nu vreau sa imi ziceti cat de sanatoasa este ora de sport fiindca nu imi pasa.

Răspuns Câştigător
| dragoshevo a răspuns:

Ei bine ai putea sa faci putin inceputul orei si apoi te dai lovit.E usor. Nu?

9 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Doar o absenţă? N-am trecut pe la sala de sport încă din şcoala generală şi puţin îmi pasă de profesor. Dacă tot nu faci sportul, măcar stai în sală.

| 1onut a răspuns (pentru AikkoxD):

Imi dau seama cata importanta a avut sportul la voi la scoala...

| AikkoxD a răspuns (pentru 1onut):

Pentru ceilalţi, a avut. Sunt la profil mate-info, de ce să mă complic cu sportul?

| Zabava_Flori_1978 a răspuns:

Iti poti pune un pansament la genunchisi ii spui profului ca ai cazut facand intrecere cu un coleg sau asa ceva. Sper ca te-am ajutat...

| 1onut a răspuns (pentru AikkoxD):

Daca si o ora pe saptamana inseamna complicare... las-o asa.

| William explică (pentru AikkoxD):

Pai nu vreau sa stau la ora. Este marti ultima ora si vreau sa plec acasa nu sa stau acolo degeaba.

| William explică (pentru Zabava_Flori_1978):

Nu e prost profu, se prinde.

| AikkoxD a răspuns (pentru William):

Zici că eşti navetist şi pierzi microbuzul.

| William explică (pentru AikkoxD):

Da, sigur si cand se uita in catalog vede ca stau la 30 de minute de liceu. Au incercat si altii dar nu le-a mers.