| ZappyTV01 a întrebat:

Salut TPU! Cum vi se pare că o echipa românească se califica în Europa League dupa 7 Ani! Aceia fiind chiar FCSB (deținătoarea titlului din Romania in sez. 2023/2024)
Aceasta echipa va da de niste adversare care sunt peste calibrul ei!
Mai ales că eu m-am uitat în special sa vad care sunt șansele să se califice/să prindă barajul!

Adversarele FCSB-ului H-Home(Acasă) A-AWAY(Deplasare):
Glasgow Rangers-FCSB (A)
FCSB-Man. United (H)
PAOK Salonic-FCSB (A)
Olimpiacos Pireu-FCSB (H)
Midtjylland-FCSB (H)
Qarabag-FCSB (A)
Hoffenheim-FCSB (A)
RFS-FCSB (H)

După mine FCSB nu va reuși să facă mai mult de 3 puncte cu toate echipele și nu vorbim de victorii și de fapt egaluri!

Din păcate știm că noi Românii avem interzis la Champions League dar la Europa League tot la fel de prost stam sper măcar că nu ne vom lua la București cu Man. United 10-0 sper că max. vom lua și noi 5-6 goluri că nu ar fi rău!

Acuma sa nu spuneți că nu sunt realist că chiar sunt că noi doar dam la buleala in minge nu că am ști noi sa practicam acest sport
Deci sa nu vad comentarii că țin cu Dinamo sau Rapid că nu am chef de astfel de comentarii că e destul să spuneți că nu ne vom califica și asta e si apropo cine spune că merităm doua echipe înseamnă că nu știe cât de corupt e fotbalul românesc!

Și aș vrea să mă îndoiesc dar uite că nu pot!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, fotbalul românesc e la pământ, altă întrebare...

5 răspunsuri:
| ZappyTV01 explică (pentru suntserios):

Ești serios nu?

| UnchiulRamiz a răspuns:

Qarabag e cel mai accesibil adversar. E performanta grupele El. Nu crezi? La ce fotbal terminat avem... Am știut ca Pafos ii scoate pe clujeni.

| ZappyTV01 explică (pentru UnchiulRamiz):

CFR a fost Prafos toți știam că îi scoate ciprioți mai ales Dan Petrescu (:
Și vezi că Qarabag nu e chiar un adversar de ne luat în serios se descurca și ei erau aproape sa o scoată pe Bayern Leverkusen, eu as merge pe RFS că nu îi cunosc eu!

| gabicoo a răspuns:

F(ace). C(e). S(pune). B(ecali). va fi agentul 008. Adică 0 victorii, 0 egaluri, 8 înfrângeri. Singurul câștig 10 milioane € drepturi de televizare. Hai că poate vor fi și două egaluri.

Forza Steaua București (echipa armatei).

| ZappyTV01 explică (pentru gabicoo):

Fac ce spune Becali (FCSB) hahahahahahahah morrr!