| Vecgd7 a întrebat:

Salut TPU.
Eu sunt în clasa a 7 a și de luni întru în săptămâna verde (practic o săptămână unde nu facem nimic în fiecare an).
Deși unele scoli au avut deja saptamana verde mai demult, voiam sa va întreb dacă de mâine se termina greva noi vom recupera niște ore și în săptămâna verde?

Eu sincer ma gândesc ca nu căci alții au avut deja saptamana verde și dacă recuperam noi atunci guvernul nu o sa mai știe cine a recuperat și cine nu.
În plus dacă se termina greva profesorii de mate și rom o sa fie preocupați cu clasa a 8 a.
Dar nu știu, de aceea m-am gândit sa pun aceasta întrebare.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai mediile gata incheiate?

| Vecgd7 explică (pentru sierra1):

Nu, dar au spus ca se pot încheia cu 2 note( și am la toate materiile 2 note)

| sierra1 a răspuns (pentru Vecgd7):

Atunci vacanță plăcută!