| BountyWG a întrebat:

In ce continent e stramtoarea Magellan? Nu e in tema doar as vrea sa stiu unde e ca am auzit multe despre ea. FUNDA. P.S Scuzati intrebarea dar e cautata.

Răspuns Câştigător
| Iuliaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

In sudul Americii de Sud! trebuie sa-mi dai funda, iti amintesti? si eu ti-am dat si ai zis ca-mi vei dawinking altfel nici eu nu-mi mai dau fundita tongue

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este in sudul Americii de Sud.

| stlucian a răspuns:

La sudul Americii de Sud, ocolind numeroase insule și despărțind America de Sud (Chile și Argentina) de Țara de Foc (Tierra del Fuego).

| Teodor29 a răspuns:

Desparte America de Sud de Tara de Foc (o grupa de insule).

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://ro.wikipedia.org/wiki/Str%C3%A2mtoarea_Magellan
O zi frumoasa sa ai:)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
E greu să cauți prin motorul de căutare Google?
Pa, pa.

| BountyWG explică (pentru Iuliaaaaaaaaaaaaaaa):

Gata pisi

| BountyWG explică (pentru Legiuitoarea):

Da tie ti-e greu sa *** **** ****?