| Saske96 a întrebat:

maine am teza la romana si sunt foarte stresat si speriat ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| vlad1000 a răspuns:

Incerca sa te calmezi si dupa sa repeti happy Sa inveti tot ce tine de gramatica si sa te mai "antrenezi" si la literatura cu ce compuneri ai tu nevoie happy Succes mâine! big grin

2 răspunsuri:
| markczompa a răspuns:

Incearca sa respiri cat mai adanc si mai rar asa incat sa te calmezi! Nu ai de ce sa fi stresat si speriat. O sa treaca cu bine stai calm. O sa fie lucruri in viata cu mult mai stresante si inspaimantatoare decat o teza! SUCCES!

| Saske96 explică (pentru vlad1000):

Multumesc