| flaviusik001 a întrebat:

Nu stiti ceva site-uri de genul "deseneaza pas cu pas". Sunt foarte pasionat de desen si as vrea sa incep sa desenez.Dau funda celui ce imi da cele mai multe si mai bune site-uri.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| TheKittyCatGirl a răspuns:

Si eu sunt pasionata! Am iceput sa desenez pe Desenatori.ro! Eu un site in care folosesti un fel de Paint pentru a lucra! Succes!

| flaviusik001 explică:

Imi pare rau dar nu iti pot da funda.Mai astept raspunsuri deocamdata.

| flaviusik001 explică:

Eu as vrea un site pe care sa invat sa desenez cu mana libera diferite chestii, care sa arate ca si in viata reala, sau asemanator.

| Idc12345 a răspuns (pentru Zanisoara):

Site* m-am*.Ar trebui sa te perfectionezi si la romana...