| Sirzechs a întrebat:

Salut tuturor! Stie cineva pana cand au loc inscrierile la Facultatea de Ingineria si Managementul Sistemelor Tehnologice Bucuresti?

4 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut.
Majoritatea facultatilor incep pana pe 1 octombrie cursurile. Nu vreau sa te dezamagesc, dar exista posibilitatea sa fi ratat si a doua sesiune de inscrieri.

| Sirzechs explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Pe ce te bazezi cand spui asta?

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru Sirzechs):

Cunosc 3 persoane ce incep primul an de facultate. Toti incep pe data de 28 septembrie.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Oare, era chiar aşa de greu să-l "întrebi pe unchiul Google"? =))

Puteai accesa site-ul oficial al facultăţii şi găseai informaţia dorită!
Dar, LENEA ta este prea mare :(

Vezi la linkul :
http://www.imst.pub.ro/......a_II-a.pdf

Toate cele bune!