| Andreilsm a întrebat:

Salut. Vreau sa ma mut de la un liceu tehnic la unul teoretic,pe filo si dau diferente la muzica, educatie vizuala (care este desenul banuiesc) si latina. Intrebarea mea e in ce consta aceste diferențe, mai ales la desen, o sa trebuiască sa desenez sau teorie? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"muzica,educatie vizuala... si latina. întrebarea mea e in ce consta aceste diferențe"

ia manualele din clasele anterioare profilului unde mergi, acolo ai răspunsul

| Dekle a răspuns:

La desen te pune sa desenezi ceva de exemplu cu culori calde, sau reci, și la muzica extragi un bilețel și te pune să cânți ce ai pe el, iar daca nu știi ii spui și cânți un cântec pe care îl știi(Desteapta-te romane!)? Sora mea așa a dat acum 3 ani pentru ca sa intre la CNLB.

| Andreilsm explică (pentru Dekle):

Sper sa fie asa, ar fi cel mai bine.