| ___zQUk a întrebat:

Salutare, sunt clasa a 11-a iar cand termin liceul as vrea sa dau la academia de politie. Intrebarea mea este, dupa ce dau examenul, de exemplu daca nu am media necesara pentru OSP pot sa ma duc la alta structura? Sau optezi inaintea examenului pentru o structura anume?

2 răspunsuri:
| SamHarris a răspuns:

Tu chiar vrei să-ți irosești viața îmbrăcând o uniformă și luând ordine de la idioți?
Uită de sistemul ăsta corupt! Avem nevoie de tine în Project Mayhem! Avem nevoie de oameni care gândesc liber, care nu se tem să spargă tiparele. Oameni care înțeleg că singura cale de a te elibera e să renunți la tot ce te leagă de această societate bolnavă!
Așa că uită de OSP, uită de structuri! Aici construim ceva real, ceva important! Ne creăm propria lume, cu propriile reguli!

| florin926481f a răspuns:

Din ce știu eu specializările se aleg în anul 2, deci în anul 1 studiați toți același lucru iar apoi fiecare pe structura aleasă.