| CbtRaduRO a întrebat:

Știți cumva unde aș putea să găsesc niște modele de licentă? Sau chiar pe cineva care face licențe?
Constructii Civile și Industriale

3 răspunsuri:
| Ramo024 a răspuns:

Profesorul tău de licență ar trebui să te ajute, să îți spună ce cărți să citești în funcție de tema ta de licență. Din cărțile citite să îți scoți material pentru licență (le xeroxezi sau scrii ideile principale). Să îți faci un plan de licență: introducere, capitolul 1, capitolul 2... , concluzii. Profesorul de licență să îți corecteze planul, să îi aducă îmbunătățiri. În funcție de plan, să începi să scrii din cărți, dar să încerci să reformulezi, să nu scrii cuvânt cu cuvânt... Bafta!

| CbtRaduRO explică (pentru Ramo024):

Da, știu asta.Dar, i-am dat mesaj in octombrie legat de liciență și nu am primit nici acum răspuns ..Nu mă ajută deloc.

| Ramo024 a răspuns (pentru CbtRaduRO):

Cred ca ar trebui sa il cauti pe profesorul tau de licenta, sa ii dai telefon sau sa il contactezi personal. Mai ai cateva luni in care poti sa iti faci licenta, ca sa nu o amani pentru anul viitor.