| Lightdark a întrebat:

Salutare tuturor, ce are acest calculator mai special decât unul obișnuit? https://youtube.com/shorts/H5YmK-2bB8w?si=gpSzonC6W79_eZ k4 cu ce mă ajută pe mine?

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Explică destul de clar de ce e deosebit un computer quantic fata de unul deosebit.

Pe tine nu te ajuta cu nimic. Nu poți cumpăra din Altex un computer quantic.

| Lightdark explică (pentru VoidEternal):

Doar pentru că e atinc asta nu înseamnă că nu se găsește nicăieri sunt pline site-urile de vechituri gen OLX Okazii Publi24 unul costă 100 de lei 200 cu încărcător dar ce să fac cu el când maxim poți instala Windows 95 sau 98

| VoidEternal a răspuns (pentru Lightdark):

Quantic boss, nu antic. Tu nu ai urmărit video-ul pe care l-ai pus chiar tu?

Nu mă apuc să-ți explic acum, conceptul e destul de complex și dacă nici Presura nu te-a lămurit, eu nu am nicio șansă.