| AndreeaD2 a întrebat:

Stie cineva un liceu cu profil de actorie, teatru sau film in timisoara? in afara de ion vidu daca cumva este din cate am auzit. a mai trimis cineva o intrebare asemanatoare dar nu scria orasul asa ca nu aprimit cine stie ce raspunsuri. MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| annyannya a răspuns:

Poy este in Arad la Sabin Dragoi. In Timisoara in afara de Ion Vidu nu mai stiu altul. thinking :d

Sper ca te-am ajutat! :*

| Nayuky a răspuns:

Pai de curiozitate care e problema cu Ion vidu? Eu sunt la Ion vidu a teatru si e chiar super^.^^.^

| bigbang9779 a răspuns (pentru Nayuky):

Si eu as vrea la ion vidu sectia actorie...ai putea sa ma adaugi pentru ca as avea cateva intrebari: cata.razvan@yahoo.com TE ROG