| alexiaioana123 a întrebat:

Știți facultăți unde se face multă matematica?

8 răspunsuri:
| MeisterSchnitzel a răspuns:

Facultatea de Matematică am auzit că ar fi o opțiune bună, dar nu sunt sigur

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cica la aia de matematica, da cine stie

| mODIN a răspuns:

Info, arhitectură, fizica, poli, inginerie de orice fel, cibernetica, economie, finanțe și bănci, toate cele militare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la politehnica daca iti urasti viata. Ai parte de toate acolo laughing))

| KovacsB a răspuns:

Matematica adevarata se face la Unibuc.
La poli este apa de ploaie in comparatie.

| LisaJulie a răspuns:

Automatica sa calculatoare, ASE, informatica, facultatea se matematica bineînțeles, facultatea de fizica, facultatea de construcții, facultatea de robotica! Tu decizi pe care vrei sa o urmezi

| capsunelcox a răspuns:

Nu dc intrebi