| azztek a întrebat:

Un prieten a avut pe primul semestru media 9 la TIC, pe semestrul 2 a fost decat de 2 sau 3 ori la ora(probleme medicale mai nasoale). Profesoara nu i-a incheiat media si i-a spus sa vina la vara, adica marti. Ce o sa-l puna sa faca si ce nota ar trebui sa ia ca sa treaca?

3 răspunsuri:
| djpro2012 a răspuns:

Pai pentru inceput daca este legat de TIC il va testa din html si C++. Nota minima este 5. Funda?

| analoveskorea a răspuns:

In ce clasa e prietenul tau? a 9 a?
Daca da,o sa ii puna intrebari din ce au facut la clasa, eu una am vorbit de componentele calculatoarelor, de hardware, software, despre Word si despre HTML insa nu stiu daca prietenului tau i-a predat toate lectiile enumerate mai sus...
Din cate stiu eu ii trebuie minim 5 sa treaca dar nu sunt sigura caci n-am avut experiente de genul.

| azztek explică (pentru analoveskorea):

E a 10-a. Despre HTML n-au vorbit la clasa, insa au lucrat in Excel si Powerpoint. Tipu se pricepe bine la componente, stie sa faca un pc bun, dar nu prea le are cu partea de software.