| Addutzssa a întrebat:

Urgent :-s. Am media de admitere 8, 07 ..La ce licee din Bucuresti pot intra cu media aceasta, la profilul mate-info?
Sectorul 4 sau 5. Va roog, e urgent puppy dog eyes. Multumesc, dau fundita :*.

Răspuns Câştigător
| AndreeeaDaniela a răspuns:

Pai avand in vedere situatia tampita care s-a creat anul asta, ai vazut si tu ce
subiecte usoare s-au dat la Ev.Nationala,mediile vor creste.
Si eu trec clasa a9a si inca nu m-am hotarat pentru ce liceu sa optez.
La media ta, recomand:
Liceul Teoretic George Calinescu(care e suuper ok din cate am auzit)
Scoala Centrala(s-a intrat cu 8, 12 la mate-info anul trecut, dar nu cred ca anul asta o sa fie foarte cautata, dar oricum este foarte buna)
Liceul Teoretic C.A.Rosetti
Colegiul National Octav Onicescu
Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu
Daca mai ai ceva de intrebat poti sa imi lasi un mesaj.Si eu sunt la fel de nelinistita ca tine.
Succeskiss

6 răspunsuri:
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey big hug
Petru Poni happy

| AndreeeaDaniela a răspuns (pentru 00SweetTweety00):

Scuze ca intervin dar Liceul Petru Ponu este tehnologic, n-are mate-info.iar mediile de admitere sunt sub 5.
Nu mai dati raspunsuri la deruta! Fata asta e ingrijorata referitor la situatia ei si voi o bulversati mai rau!
Foarte Urat!

| Addutzssa explică (pentru AndreeeaDaniela):

Multumesc mult, dar ..sunt departe. Onicescu ar fi ceva.
Am cerut sec. 4 sau 5 puppy dog eyes ..ca sa imi fie cat mai aproape.Dar multumesc mult pentru raspuns oricum :*
Eu ma gandeam la Stefan Odobleja. oare e bun? big grin

| AndreeeaDaniela a răspuns (pentru Addutzssa):

Nu,nu te-as sfatui sa intri in Stefan Odobleja, ultima medie a fost 5, 31(la mte-info)
Mai bine in Onicescu. Apropo si eu tot in sectorul 4 stau.Tu in ce zona locuiesti?

| Addutzssa explică (pentru AndreeeaDaniela):

Deja am intrat, sunt boboaca puppy dog eyes. daca nu e bine, ma mut la filowinking. si. locuiesc in afara Bucureștiului puppy dog eyes

| AndreeeaDaniela a răspuns (pentru Addutzssa):

Ok.E bine si asa.Vezi tu cum se desfasoara lucrurile acolo.Eu am intrat i Creangabig grin