| InghetataDeCapsuniD a întrebat:

VA IMPLOR SA RASPUNDETI. E adevarat ca doar clasele de a 12 a merg la liceu si restul online sau rotatie?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula nu este adevarat, majoritatea localitatilor sunt in zona verde si toti merg la scoala.
Doar la cei din zona galbena se poate ce spui tu, dar pot merge toti prin rotatie, respectiv o saptamana-doua la scoala si o saptamana-doua online.

| DaniTDCI a răspuns:

Nu ai telefon sa iti suni dirigintele sau secretariatul scolii?

| InghetataDeCapsuniD explică (pentru Ioandelasal):

Iti dau funda, stii cumva daca economicul in bacau e in zona galbena? Te implor!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru InghetataDeCapsuniD):

Zonele sunt stabilite pe localitati iar in Bucuresti pe sectoare.
Vezi aici:
https://s2.ziareromania.ro/? mmid=be4f2563b2038ef4fa