| Sara2 a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati cu un sfat, eu in prezent imi caut de munca, ieri am intrebat undeva si mi-a zis ca au nevoie de cineva doar pentru o luna - o luna jumate, desi este deschis permanent, credeti ca este in regula sa ma duc? imi poate da dupa o luna cu flit si nu vad nici un leu sau se merita sa risc? va rog am nevoie de parerea voastra pentru ca nu stiu ce sa fac, funda

Răspuns Câştigător
| GeorgyGeorgyana a răspuns:

Da, se merita. Daca seful tau va avea o parere buna despre tine, si va crede ca ai muncit din geru in acea luna, poate iti va prelungi angajarea.

4 răspunsuri:
| iulikutza14 a răspuns:

Te ajut dar cu placere dar spune-mi mai intai in ce oras esti ca asa esti fata cred nu?

| Empathizer a răspuns:

Du-te, dar cu contract de munca pe perioada determinata (1 luna). Probabil ca firma are nevoie de personal temporar pe perioada concediilor de odihna ale salariatilor permanenti.

| Nuamchefazi a răspuns:

Unde? ca ce?

| Sara2 explică (pentru Nuamchefazi):

Autoservire